MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Kovosvit MAS slaví úspěchy s high-tech obráběcími stroji, daří se i slévárně 16.04.2019

Kovosvit MAS slaví úspěchy s high-tech obráběcími stroji, daří se i slévárně

Přednímu českému výrobci obráběcích strojů, strojírenské společnosti Kovosvit MAS, se daří v segmentu high-tech obráběcích strojů s vysokou přidanou hodnotou. V letošním roce dodá pětiosá vertikální obráběcí centra do Indie, další pětiosý stroj pak zamíří do Německa. Zájem o high-tech obráběcí centra tak vyrovnává zatím nižší poptávku po běžných obráběcích strojích, kterou Kovosvit MAS v posledních měsících zaznamenal. Daří se i provozu slévárny, který dosahuje rekordních tržeb.

Nový e-shop zrychlí zákazníkům Kovosvitu běžné opravy obráběcích strojů 18.12.2018

Nový e-shop zrychlí zákazníkům Kovosvitu běžné opravy obráběcích strojů

Běžné pozáruční opravy a údržbu obráběcích strojů zefektivní nový e-shop. Zákazníci si v něm objednají vybrané náhradní díly, ale například také filtry či mazací prostředky a divize Servis jim je nejpozději do 48 hodin od objednání doručí. Cílem e-shopu je zefektivnit distribuci náhradních dílů. Zákazníci navíc dostanou informaci, jaké úkony si mohou na stroji učinit sami. Servisním technikům Kovosvitu se tak uvolní ruce ke složitějším operacím u zákazníků. Dokonce firma plánuje, že u vybraných obráběcích center začne garantovat zkrácení doby do zahájení opravy od nahlášení potíží.

Stánek Kovosvitu MAS na MSV navštívili premiér Babiš a ministryně Nováková 10.10.2018

Stánek Kovosvitu MAS na MSV navštívili premiér Babiš a ministryně Nováková

Premiér České republiky Andrej Babiš a ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková navštívili v pondělí odpoledne v rámci své návštěvy Mezinárodního strojírenského veletrhu expozici Kovosvitu MAS. Poté, co před polednem společně se slovenským premiérem Peterem Pellegrinim slavnostně otevřeli slovenskou expozici na MSV a prohlédli si výstavu 100ries, jejíž součástí je historický soustruh MCSY 80 A z produkce Kovosvitu MAS zvaný Boháro, poctili svou návštěvou přímo stánek této jihočeské firmy.

Re-TURNING 29.08.2018

Re-TURNING

Přijďte se na to podívat jinak 1.10. na MSV Brno, hala"P" stánek č. 130

Re-TURNING 20.08.2018

Re-TURNING

NOVÉ SOUSTRUŽNICKÉ CENTRUM KL 285 ...inspirováno historií s technologií budoucnosti