MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Utajovaný stroj kovové díly „tiskne“ i obrábí, Kovosvit ho vyvinul s ČVUT 10.04.2017

Utajovaný stroj kovové díly „tiskne“ i obrábí, Kovosvit ho vyvinul s ČVUT

Strojírenská firma Kovosvit MAS znovu nabývá ztracenou stabilitu. Letos mají tržby překročit jednu a půl miliardy korun a společnost se chce zaměřit hlavně na domácí a evropský trh. Podnik ze Sezimova Ústí na Táborsku se navíc pochlubil novým strojem, jehož utajovaná výroba trvala tři roky.

Kovosvit představil nový obráběcí stroj pro hybridní výrobu 05.04.2017

Kovosvit představil nový obráběcí stroj pro hybridní výrobu

V rámci Zákaznických dnů, které právě probíhají v sezimovoústeckém Kovosvitu, představila společnost nový obráběcí stroj WeldPrint 5AX, který umožňuje hybridní výrobu kombinující operace obrábění a navařování kovu. A to vše v jednom pracovním prostoru. Jde o první stroj ve své kategorii, který byl plně vyvinutý v České republice. Generální ředitel Libor Kuchař při této příležitosti také informoval o tom, že se společnosti dobře daří vrátit se mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů.

Jsme stabilní, krize je překonána. Prohlásil generální ředitel Kovosvitu 05.04.2017

Jsme stabilní, krize je překonána. Prohlásil generální ředitel Kovosvitu

Kovosvit představil technologickou novinku ve světě obrábění a zároveň přítomné ujistil, že loňská finanční krize je minulostí.

Kovosvit MAS kritické období překonal, výroba i obchod jedou dle plánu   05.04.2017

Kovosvit MAS kritické období překonal, výroba i obchod jedou dle plánu  

Po výrazném propadu prodejů a složité finanční situaci v roce 2016 se Kovosvitu MAS daří vrátit se v plné síle mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů. Za první čtvrtletí roku 2017 Kovosvit MAS dosáhl obratu 330 mil. Kč a počtu prodaných strojů 67. Tato čísla dávají solidní základ pro splnění ročního obratu ve výši 1,6 mld. Kč. Po výrazném personálním posílení obchodního týmu se firmě podařilo v základních produktových řadách zcela vyprodat výrobní kapacity do konce prvního pololetí 2017.

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů 05.04.2017

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů. Po velkém propadu a složité finanční situaci v roce 2016 se Kovosvitu MAS podařilo vrátit mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů.