MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Kovosvit MAS kritické období překonal, výroba i obchod jedou dle plánu   05.04.2017

Kovosvit MAS kritické období překonal, výroba i obchod jedou dle plánu  

Po výrazném propadu prodejů a složité finanční situaci v roce 2016 se Kovosvitu MAS daří vrátit se v plné síle mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů. Za první čtvrtletí roku 2017 Kovosvit MAS dosáhl obratu 330 mil. Kč a počtu prodaných strojů 67. Tato čísla dávají solidní základ pro splnění ročního obratu ve výši 1,6 mld. Kč. Po výrazném personálním posílení obchodního týmu se firmě podařilo v základních produktových řadách zcela vyprodat výrobní kapacity do konce prvního pololetí 2017.

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů 05.04.2017

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů

Tradiční výrobce Kovosvit MAS překonal kritické období a zvyšuje prodej svých produktů. Po velkém propadu a složité finanční situaci v roce 2016 se Kovosvitu MAS podařilo vrátit mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů.

Reportáž na ČT 1 - KOVOSVIT MAS překonal kritické období 05.04.2017

Reportáž na ČT 1 - KOVOSVIT MAS překonal kritické období

KOVOSVIT MAS překonal kritické období a vrací se mezi špičkové výrobce kovoobráběcích strojů. Nově představil stroj s unikátní technologií, která kombinuje obrábění a navařování kovu na svých zákaznických dnech přímo v KMAS. ČT 1 v Událostech v regionech (Praha) přinesla o KOVOSVITU reportáž, kterou můžete zhlédnout zde:

Kovosvit MAS představí stroj umožňující 3D tisk 23.02.2017

Kovosvit MAS představí stroj umožňující 3D tisk

Při příležitosti zákaznických dnů na počátku dubna představí Kovosvit MAS hlavní z letošních novinek své produkce. Ve světové premiéře uvede v dubnu stroj WELDPRINT 1000 5AX, jenž spadá do kategorie Hybrid Manufacturing (HM) a umožňuje vytváření kovových dílů metodou 3D tisku a jejich následné obrábění v jednom pracovním prostoru. Jde o jedinou technologii pro vytváření kovových dílců (AM) vyvinutou plně v České republice, která již prošla patentovým řízením.

Jak se daří Kovosvitu MAS? Posiluje obchod a plánuje vyšší zisk 15.02.2017

Jak se daří Kovosvitu MAS? Posiluje obchod a plánuje vyšší zisk

Po kritickém roce 2016, kdy šlo Kovosvitu MAS o přežití, se strojírenská firma ze Sezimova Ústí chystá k dalšímu rozmachu. Počítá s obratem 1,6 miliardy korun a se ziskem kolem 50 milionů před zdaněním. Firmu zachránil vstup strategického investora, společnosti Industry Inovations. Ještě loni na podzim obnovila výrobu a daří se jí i obchodně.