MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

KOVOSVIT MAS povede od ledna nový generální ředitel 23.11.2016

KOVOSVIT MAS povede od ledna nový generální ředitel

Do funkce generálního ředitele podniku Kovosvit MAS přijde po pěti letech opět Libor Kuchař. Vystřídá Filipa Winkelhofera, který odchází ze zdravotních důvodů. Ke změně dojde na konci roku. Filip Winkelhofer působil ve funkci generálního ředitele a člena představenstva v klíčovém období po nástupu nové investora, společnosti Industry Innovations, od 12. 9. letošního roku. Obě funkce bude zastávat do 31. 12. 2016. Libor Kuchař ho vystřídá k 1. 1. příštího roku.

04.10.2016

Nejlevnější technologie ADDITIVE MANUFACTURING pro výrobu dílců z kovu byla vyvinuta v České republice

Společnost KOVOSVIT MAS připravuje na rok 2017 svůj vstup na trh výrobních technologií pro ADDITIVE MANUFACTURING (AM). Představen bude produkční stroj umožňující vytváření kovových dílů a jejich obrábění v jednom pracovním prostoru. Připravovaný stroj bude disponovat 5 řízenými osami pro technologii navařování kovu a také 5 osami pro obrábění vnitřních a vnějších tvarových ploch. Bude se jednat o stroj z kategorie HYBRID MANUFACTURING (HM) kombinující plnohodnotnou generickou technologii (navařování kovu) a plnohodnotnou subtraktivní technologii pomocí frézování v 5 osách.

03.10.2016

Prezident Zeman a ministr průmyslu a obchodu Mládek na stánku KMAS v rámci veletrhu MSV Brno 2016

Stánek společnosti Kovosvit MAS na brněnském strojírenském veletrhu navštívili v pondělí 3. října prezident České republiky Miloš Zeman a ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Oba politici využili své účasti na zahajovacím dnu Mezinárodního strojírenského veletrhu k tomu, aby se osobně informovali o situaci v podniku, který nedávno ovládla společnost INDUSTRY INNOVATION a.s. významného českého podnikatele, pana Jaroslava Strnada.

14.10.2016

Ministr Jan Mládek ocenil 28 nových kontraktů Kovosvitu MAS

Téměř dvě hodiny strávil v pátek 14. října ministr průmyslu Jan Mládek v Kovosvitu MAS. Pan ministr se během návštěvy zajímal o aktuální situaci ve společnosti a s potěšením si vyslechl informace o tom, že se Kovosvitu na nedávném Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně podařilo uzavřít 28 nových kontraktů na dodávky strojírenských zařízení.

Aktuální dění v Kovosvitu MAS - 19.9.2016 21.09.2016

Aktuální dění v Kovosvitu MAS - 19.9.2016

Vážení obchodní partneři, rádi bychom vás informovali o aktuálním vývoji situace ve společnosti KOVOSVIT MAS