MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Re-TURNING 14.06.2018

Re-TURNING

1940 - revolverový soustruh R5 1952 - soustružnické automaty A 12, A 20, A 40 1953 - soustruhy SPE 50 a soustruhy SP 31, SP 25 a SP 12 ...

Kovosvit opět otevřel brány k prohlídce závodu 04.06.2018

Kovosvit opět otevřel brány k prohlídce závodu

V sobotu 2. června pořádala společnost Kovosvit v Sezimově Ústí tradiční den otevřených dveří. Zpřístupněny byly prostory zámečnického provozu, kde probíhá výroba pro obráběcí stroje. Dalším stanovištěm byly montážní haly různých typů obráběcích strojů, které z Kovosvitu putují k domácím i zahraničním zákazníkům. Hodně zajímavé bylo nahlédnout do slévárny, kde vznikají odlitky z litiny. Návštěvníci si procházeli výrobní haly, které jsou vzájemně propojeny. K vidění byly prostory pro těžkou, střední a lehkou mechaniku. Venkovní prostory v areálu podniku patřily zábavě.

Vzájemně prospěšná spolupráce 19.04.2018

Vzájemně prospěšná spolupráce

Ideální model spolupráce je ten, ze kterého profitují obě zainteresované strany, což vyžaduje pozitivní a vstřícný přístup s ochotou dospět k oboustranně prospěšnému řešení. Někdy bývá takové řešení označováno jako win-win. Ne vždy je však snadné toho dosáhnout. Rodinná firma na výrobu balicích strojů a linek Viking Mašek se sídlem ve Vlašimi takovou spolupráci navázala s jihočeským výrobcem obráběcích strojů Kovosvit MAS.

Přání šéfa Kovosvitu: do tří let utržit ročně dvě miliardy 16.04.2018

Přání šéfa Kovosvitu: do tří let utržit ročně dvě miliardy

Poskytovat kompletní a kvalitní servis na náročných evropských trzích, jako je Německo nebo Švýcarsko, patří mezi hlavní cíle sezimovoústeckého Kovosvitu. Za důležité trhy považuje hlavně Česko, Slovensko a Polsko.

Čas pro hybridní výrobu 06.04.2018

Čas pro hybridní výrobu

Firma Kovosvit MAS patří k tradičním českým výrobcům obráběcích strojů. V loňském roce firma představila stroj, který kombinuje obrábění s 3D tiskem kovových materiálů. Takzvaná hybridní výroba je jedním z výrazných současných trendů ve strojírenství.