MACHINE YOUR FUTURE

Den otevřených dveří Kovosvitu MAS

Den otevřených dveří Kovosvitu MAS

Kovosvit MAS zve na tradiční Den otevřených dveří

 

V sobotu 1. června mezi devátou a třináctou hodinou se otevřou brány podniku Kovosvit MAS široké veřejnosti. Přední výrobce obráběcích strojů a významný zaměstnavatel na Táborsku umožní – v rámci tradičního Dne otevřených dveří – zaměstnancům, aby ukázali svým rodinným příslušníkům, kde pracují. Zároveň zve Kovosvit MAS na prohlídku podniku všechny příznivce strojírenské výroby i potenciální zájemce o zaměstnání v podniku, a to v dělnických, ale i technických profesích.

 

Na čtyřhodinové akci bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Den otevřených dveří letos vyšel přímo na Den dětí, proto pro ně Kovosvit MAS připraví řadu atrakcí a aktivit. Děti si užijí zábavu na herních a výrobních stanovištích, připraven pro ně bude skákací hrad, ekektročtyřkolky i populární malování na obličej. Kromě toho se mohou spolu se svými rodiči těšit na ukázku hasičského vybavení, a zejména se budou moci podívat, kde jejich tatínek či maminka pracují. Pro návštěvníky bude připraveno občerstvení, k poslechu zahraje kapela Merenda.

 

Zájemci si mohou prohlédnout všechny výrobní provozy: od slévárny, přes výrobu až po montáže. Pracovníci personálního úseku budou připraveni zodpovědět otázky všem, kdo uvažují o práci v Kovosvitu. Pro fanoušky strojírenské techniky bude lákavá rovněž prohlídka showroomu, kde uvidí ukázky obráběcích strojů, jež ve výrobních halách podniku vznikají. V akci tak uvidí například zcela nový soustruh KL 285 QUICK, který velmi zaujal odbornou veřejnost při dubnových Zákaznických dnech v Kovosvitu MAS.