Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MACHINE YOUR FUTURE

Kovosvit MAS zve na tradiční Den otevřených dveří

Kovosvit MAS zve na tradiční Den otevřených dveří

V sobotu 2. června se mezi devátou a třináctou hodinou otevřou brány podniku Kovosvit MAS široké veřejnosti. Přední výrobce obráběcích strojů a významný zaměstnavatel na Táborsku umožní svým zaměstnancům, aby ukázali svým rodinným příslušníkům, kde pracují. Zároveň zve Kovosvit všechny příznivce strojírenské výroby i potenciální zájemce o zaměstnání, které podnik ze Sezimova Ústí shání, zejména do dělnických, ale i technických profesí.

Na čtyřhodinové akci bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Děti si užijí zábavu na herních stanovištích, spolu se svými rodiči se mohou těšit také na ukázku hasičského vybavení, a zejména se budou moci podívat, kde jejich tatínek či maminka pracují. Zájemci si mohou prohlédnout všechny výrobní provozy: od slévárny, přes výrobu až po montáže. Zájemcům o zaměstnání poskytnou bližší informace pracovníci personálního úseku.

Pro fanoušky strojírenské techniky bude lákavá rovněž prohlídka showroomu, kde uvidí ukázky obráběcích strojů, jež ve výrobních halách podniku vznikají, včetně stroje WeldPrint 5AX, který byl v minulém roce oceněn na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zlatou medailí. Stroj vznikl ve spolupráci s pražskou ČVUT a jde o první v České republice plně vyvinutou a patentovanou technologii umožňující 3D tisk kovových dílců a jejich následné obrábění v jednom prostoru.