Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Kovosvit MAS představí stroj umožňující 3D tisk 23.02.2017

Kovosvit MAS představí stroj umožňující 3D tisk

Při příležitosti zákaznických dnů na počátku dubna představí Kovosvit MAS hlavní z letošních novinek své produkce. Ve světové premiéře uvede v dubnu stroj WELDPRINT 1000 5AX, jenž spadá do kategorie Hybrid Manufacturing (HM) a umožňuje vytváření kovových dílů metodou 3D tisku a jejich následné obrábění v jednom pracovním prostoru. Jde o jedinou technologii pro vytváření kovových dílců (AM) vyvinutou plně v České republice, která již prošla patentovým řízením.

Jak se daří Kovosvitu MAS? Posiluje obchod a plánuje vyšší zisk 15.02.2017

Jak se daří Kovosvitu MAS? Posiluje obchod a plánuje vyšší zisk

Po kritickém roce 2016, kdy šlo Kovosvitu MAS o přežití, se strojírenská firma ze Sezimova Ústí chystá k dalšímu rozmachu. Počítá s obratem 1,6 miliardy korun a se ziskem kolem 50 milionů před zdaněním. Firmu zachránil vstup strategického investora, společnosti Industry Inovations. Ještě loni na podzim obnovila výrobu a daří se jí i obchodně.

KOVOSVIT MAS povede od ledna nový generální ředitel 23.11.2016

KOVOSVIT MAS povede od ledna nový generální ředitel

Do funkce generálního ředitele podniku Kovosvit MAS přijde po pěti letech opět Libor Kuchař. Vystřídá Filipa Winkelhofera, který odchází ze zdravotních důvodů. Ke změně dojde na konci roku. Filip Winkelhofer působil ve funkci generálního ředitele a člena představenstva v klíčovém období po nástupu nové investora, společnosti Industry Innovations, od 12. 9. letošního roku. Obě funkce bude zastávat do 31. 12. 2016. Libor Kuchař ho vystřídá k 1. 1. příštího roku.

04.10.2016

Nejlevnější technologie ADDITIVE MANUFACTURING pro výrobu dílců z kovu byla vyvinuta v České republice

Společnost KOVOSVIT MAS, a.s. připravuje na rok 2017 svůj vstup na trh výrobních technologií pro ADDITIVE MANUFACTURING (AM). Představen bude produkční stroj umožňující vytváření kovových dílů a jejich obrábění v jednom pracovním prostoru. Připravovaný stroj bude disponovat 5 řízenými osami pro technologii navařování kovu a také 5 osami pro obrábění vnitřních a vnějších tvarových ploch. Bude se jednat o stroj z kategorie HYBRID MANUFACTURING (HM) kombinující plnohodnotnou generickou technologii (navařování kovu) a plnohodnotnou subtraktivní technologii pomocí frézování v 5 osách.

03.10.2016

Prezident Zeman a ministr průmyslu a obchodu Mládek na stánku KMAS v rámci veletrhu MSV Brno 2016

Stánek společnosti Kovosvit MAS na brněnském strojírenském veletrhu navštívili v pondělí 3. října prezident České republiky Miloš Zeman a ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Oba politici využili své účasti na zahajovacím dnu Mezinárodního strojírenského veletrhu k tomu, aby se osobně informovali o situaci v podniku, který nedávno ovládla společnost INDUSTRY INNOVATION a.s. významného českého podnikatele, pana Jaroslava Strnada.