MACHINE YOUR FUTURE

Zákaznické dny KOVOSVIT MAS 2020 - ODLOŽENO

Zákaznické dny KOVOSVIT MAS 2020 - ODLOŽENO

KOVOSVIT MAS odkládá kvůli nařízení vlády tradiční Zákaznické dny

 

Strojírenská společnost KOVOSVIT MAS vzhledem k mimořádným opatřením souvisejícím s šířením koronaviru odkládá letošní tradiční Zákaznické dny. Vláda v souvislosti s nakažlivou nemocí od středy 10. března až do odvolání ruší všechny kulturní, sportovní a společenské akce, na nichž se může sejít více než 100 lidí. Mezi tyto akce bohužel patří i Zákaznické dny, které se měly dle plánu uskutečnit 7. a 8. dubna přímo v areálu podniku v jihočeském Sezimově Ústí.

 

Protože dnes nikdo nemůže vědět, jestli na začátku dubna bude nařízení stále platit, rozhodlo se vedení společnosti po zralé úvaze akci odložit. Všem zákazníkům, partnerům a zaměstnancům se omlouváme, ale věříme, že naše rozhodnutí pochopí. Vzhledem k velké oblíbenosti této akce, kdy prošlo bránou společnosti KOVOSVIT MAS každoročně více jak 300 našich zákazníků ze strojírenských podniků, bychom ji rádi zachovali. O novém termínu Vás budeme včas informovat.

 

KOVOSVIT MAS je připraven se individuálně věnovat potřebám zákazníků a přivítat je v  showroomu při ukázkách nových obráběcích strojů. Těšíme se na Vaši návštěvu.